BESTUUR

Praeses
Dhr. F.R. (Floris) Gerritsen
praeses@njord.nl
Ab-actis & Commissaris voor Oud-Njord
Dhr. S.P.S. (Bas) Flipse
abactis@njord.nl
Quaestor
Dhr. L. (Levi) van Agthoven
quaestor@njord.nl
Commissaris voor het Wedstrijdroeien
Dhr. W.A. (Wouter) Sluiskes
wedstrijd@njord.nl
Commissaris van het Materieel I
Dhr. H.H. (Hidde) Seckel
materieel@njord.nl
Commissaris van het Materieel II
Mej. M. (Maika) Tak
competitiematerieel@njord.nl
   
Commissaris van het Gebouw en het Buffet
Mej. P.E. (Pien) van Driel van Wageningen
gebouw@njord.nl
buffet@njord.nl
Commissaris voor het Competitie-
en Fuifroeien
Mej. M.D. (Maud) Schenck
competitie@njord.nl
Commissaris voor Externe Betrekkingen
Mej. J.H. (Justine) Cuperus
extern@njord.nl

Voorgaande besturen der K.S.R.V. “Njord”