BESTUUR

   
Praeses
Dhr. J.P.A. (Willem) Ballieux
praeses@njord.nl
Ab-actis & Commissaris voor Oud-Njord
Mej. D.J. (Doelse) de Ruiter
abactis@njord.nl
Quaestor
Mej. L.R. (Lisanne) den Toom
quaestor@njord.nl
   
Commissaris voor het Wedstrijdroeien
Dhr. D.F. (Damien) Kolfoort
wedstrijd@njord.nl
Commissaris van het Materieel
Mej. E.A. (Elke) Sanders
materieel@njord.nl
Commissaris van het Gebouw
Dhr. W.E.J.C. (Wolf) Meijer
gebouw@njord.nl
     
Commissaris van het Buffet
Dhr. B.J.E. (Bastiaan) Rensen
buffet@njord.nl
Commissaris voor het Competitie-
en Fuifroeien
Mej. A. (Annemieke) de Pater
competitie@njord.nl
Commissaris voor Externe Betrekkingen
Mej. M. (Meike) Prins
extern@njord.nl

 

 

Voorgaande besturen der K.S.R.V. “Njord”