BESTUUR

Praeses
Mej. R.E.M. (Rosalie) ten Wolde
praeses@njord.nl
Ab-actis & Commissaris voor Oud-Njord
Mej. J.D.J. (Julia) van Sluijs
abactis@njord.nl
Quaestor
Dhr. J.C. (Jan) d’Engelbronner
quaestor@njord.nl
Commissaris voor het Wedstrijdroeien
Mej. F.F. (Femke) Heddema
wedstrijd@njord.nl
Commissaris van het Materieel
Dhr. J.W. (Jelmer) Klumperbeek
materieel@njord.nl
Commissaris van het Gebouw en het Buffet
Dhr. S.B.A. (Sander) Claessen
gebouw@njord.nl
buffet@njord.nl
   
Commissaris voor het Competitie-
en Fuifroeien
Dhr. N. (Niels) Gankema
competitie@njord.nl
Commissaris voor Externe Betrekkingen
Mej. A.M. (Annefleur) Langbroek
extern@njord.nl

 

Voorgaande besturen der K.S.R.V. “Njord”